KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4776453
nr 477 6453
Akvarell
signerad. "Gatuscen" 31x21
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2007
kl 16:43:55
30/7 15:09:23
150 kr
30/7 16:38:55